Ja pse Arian Çani do kaq shumë ngjyrën e zezë

Gazetari dhe moderatori i njohur Arian Çani, për herë të parë në një transmetim “live” ka folur në lidhje me një nga pyetje të që ka qarkulluar prej kohësh në mediet rozë.

Ai ka arritur që gjithmonë të diskutohet në rrjete sociale për shkak të batutave që bën në emisionin  e tij. Por ajo që ka shqetësuar më shumë njerëzit është veshja e zezë e gazetarit, shkruan Sovrani.info

Në një “Video Live” në Instagram nga moderatorja e spektaklit Your FaceSounds Familiar, Alketa Vejsiu, ku fansat mund të pyesnin për çfarë të donin, një nga pyetje që mbërriti për Çanin, ishte “Pse vishesh gjithnjë me të zeza…?!”, . Por përgjigja moderatorit të njohur të “Zonë e Lirë”, do t’ju lërë pa fjalë të gjithëve. “Vishem me të zeza për të fshehur zhulin”, u përgjigj Çani.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme