Ja sa është plakur Mr Bean (Foto)

Të gjithë jeni rritur me batutat e tij.

Edhe pse nuk fliste pothuajse asnjëherë me mimikat e tij ju bënte të qeshni, shkruan arbresh.info

Aktori Rowan Atkinson në janar ka mbushur 62 vite dhe pamja e tij ka ndryshuar.

Shikoni disa nga fotot e tij të këtij viti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme