Ja sa është rritur vajza e Lyrical Son (Foto)

Reperi Lyrical Son është bërë baba kohëve të fundit

Ai është një baba shumë i përkushtuar saqë shpesh poston foto me vajzën e tij të vogël, të cilës i kushton një kujdes të madh.

Lyrical Son gjatë verës po ashtu ka qenë njëri prej reperëve më të kërkuar dhe më të angazhuar bashkë me MC Kreshën.

Ata veç karrierës vendore janë duke bërë edhe karrierë ndërkombëtare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme