Ja sa ka ndryshuar Sabrie Kamberi, ish zëdhënësja e Policisë së Kosovës (Foto)

Sabrie Kamberi do të mbahet mend si një nga zëdhënëset më të shkathta të Policisë së Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

Një femër e fortë, elokuente dhe përherë e gatshme të përgjigjej në pyetjet e gazetarëve.

Edhe në kohën sa ishte zëdhënëse, binte në sy pamja e saj, ama tani me ndryshimet e reja, Sabria po duket shumë më bukur, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, ish zëri i Policisë së vendit, gjykuar nga postimet në Facbook, aktualisht thjesht po e shijon jetën.

sabrie_1466710218-610360

sabrie1

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme