Ja sa ngjajnë, nëna dhe motra me Shkurte Gashin (Foto)

Ajo është këngëtarja më e kërkuar e dasmave dhe ahengjeve, e kohëve të fundit ua ka marrë zemrat të rinjve me baladat e saj, shkruan revista Kosovarja.

Në projektin e fundit të titulluar “Do mbijetoj” ajo u pëlqye jashtë mase si për pamjen ashtu edhe për këngën.

Por shumë rrallë flitet për jetën private dhe rrethin e saj.

Nga e mori Shkurta bukurinë, mund të bindeni duke shikuar fotografitë më poshtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme