Ja sa paguhen aktorët e ‘Kafeneja Jonë’ (VIDEO)

Aktori Fatos Kryeziu ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai mes tjerash theksoi se seriali vendor ‘Kafeneja Jonë’ është një ndër projektet më të shtrenjta filmike, shkruan arbresh.info.

Fatosi tanimë është edhe producent i këtij projekti filmik dhe për herë të parë ka pranuar të flas për anën financiare të serialit.

Për më shumë shikoni intervistën e mëposhtme./Arbresh.info

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme