Ja sa paguhet Arian Çani tek “Your Face Sounds Familiar”!

Arian Çani moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”  së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” nga Aulona dhe Fatma. Kohët e fundit e kemi parë edhe në  jurinë e “Your Face Sounds Familiar”, ndoshta jemi bërë edhe paksa kuriozë për pagën e tij, duke qenë se është një nga moderatorët më të paguar në Shqipëri.

I pyetur në emisionin “Thumb” se sa është paga e tij për emisionin ‘Your Face Sounds Familiar’, ai ka dhënë një përgjigje që do t’ju lërë pa fjalë. “Nuk ka lidhje pagesa. Unë Vera Grabockën dhe Alketa Vejsiun i kam mikesha. Më ftuan dhe shkova. Nuk jam pjesë e emisionit për para. Nuk marr pagë atje, plus që jam pjesë e këtij televizioni”­përfundon deklaratën moderatori i “Zonë e Lirë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme