Ja se si është në realitet Soni Malaj

Jo rrallë herë artistë të ndryshëm përdorin photoshop-in për tu dukur sa më bukur. Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Soni Malaj.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar një foto teksa shkëlqen nga bukuria, por që në realitet është mashtrim, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni foto të këngëtares të realizuara “live” pa ndonjë ndërhyrje dhe me photoshop./Indeksonline

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme