Ja si dukej Noizy atëherë kur nuk bënte probleme (FOTO)

Sakte.net / e Mërkurë 21 Shtator / 13:10

Reperi i njohur shqiptar Rigels Rajku i njohur me nofkën “Noizy” ka ndarë një foto të fëmijërisë me ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Foto është shkrepur para 27 vitesh, kur ai kishte vetëm dy vjet, përcjellë Magazina.al.

I veshur në kostum, me flokë me të gjata se zakonisht dhe të krehura mirë, Noizy duket një fëmijë shumë simpatik.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme