Ja si dukej Rona nga fëmijëria !

Këngëtarja me zërin fantastik, Rona Nishliu ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Rona para pak minutash ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shihet me babain e saj, shkruan Indeksonline.

“Hi hi nje top dhe babai”, ka shkruar Rona në foton e publikuar.

Ndonëse në peshë, Rona duket shumë e lezetshme përkrah babait.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme