Ja si duket Majku me plis (Foto)

Majk është reperi me i adhuruar për momentin.

Ai gjatë këtij viti që po e lemë mbas ka qenë mjaft aktiv me këngë dhe koncertet, shkruan Magazina.al.

Edhe tash kur jemi në prag të 2017’tës, koncertet e tij po vazhdojnë. Mbrëmë ishte në Bujanoc nga edhe postoj foto dhe video në një atmosferë të zjarrtë.

Në njërën prej tyre fotove shihet reperi i njohur me plis në kokë, sëbashku me DJ e tij

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme