Ja si duket nëna beqare e Getit (Foto)

Getoar Selimi po jeton largë të ëmës. Derisa nëna e tij është në Prishtinë, Geti ka vendosur të zhvendoset në Tiranë, tek e dashura

Por, kjo nuk e pengon nënën e reperit numër një, e cila jeton me djalin e saj më të vogël, Liberianin.

Prindërit e Getit dhe Librit janë ndarë vite më parë dhe nëna e reperëve është femër e lirë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo duket një zonjë e mbajtur që vitet s’po ja lënë shenjë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme