Ja si duket Tuna sot (Foto)

Ajo çdo herë me paraqitjet e saj din të bëjë zhurëm, të krijoj lajm, e të zgjoj interesim e adhuruesve të saj e më pas dhe të portaleve ose anasjelltas.

Lajmin për shtatzëninë u mundua ta mbaj të fshehur, deri në momentin kur zgjodhi vet ta bëjë publike edhe pse prapa vetës kishte shkrime të ndryshme pikërisht për këtë çështje.

E me publikimin e lajmit, Tuna siç duket ka larguar stresin mediatik dhe po shijon ditët e shtatëzënisë, ku po qëndron në Shkup tek familja e saj.

Por një gjë që nuk ka ndodhur ende në gjithë këtë zhurmë mediatike është zbulimi i barkut nga ana e saj.

Paraqitja e saj në ‘Kënga Magjike’ ishtë me një fustan të gjer e të zi, që i fshehte mirë pjesën e barkut, e me stilt të ngjajshëm është parë dhe sot më rroba sportive shumë të gjëra.

Për ekspozimin e barkut duket se duhet të presim deri atëherë kur të iu vetë Tuna zgjedh të paraqesë një gjë të tillë.

t_1482218083-6514272

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme