Ja si e mashtron Marina Getin publikisht (Video)

Sakte.net / E hënë, 10 Tetor 2016 – 12:37

Një ndër çiftet më të përfolura shqiptare Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket të jenë në periudhën më të mirë të dashurisë, madje kanë filluar t’i bëjnë edhe lojëra njëri-tjetrit.

 

Por, viktimë e kësaj loje ka rënë Geti i cili “u mashtrua” nga Marina sikur ajo po e fotografonte, por që në fakt çdo gjë po filmohej. Një ndodhi kjo që na ndodh shpesh me miqtë tanë, por që duket interesante kur e bën një personazh publik, gjë që vërteton se edhe Geti është si të gjithë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme