Ja si e priti Nora Istrefi lindjen e djalit të Tunës

 

Së fundmi nëpër rrjetet sociale ka qarkulluar lajmi se dy kunatat e njohura të showbiz-it shqiptar nuk shkojnë mirë me njëra-tjetrën.

Dyshimet janë shtuar duke ndjekur edhe lëvizjet e këngëtareve në rrjetet sociale apo postimet e tjera të famijes Berisha. Por në një ditë si kjo, kur Tuna solli në jetë djalin e saj, një urim edhe virtual i Norës, ndoshta ishte i pritshëm… Por ai erdhi në një formë tjetër.

Pse zgjodhi Nora të heshtë? Në fakt, Nora është kujdesuar që pjesën private ta mbajë sa më larg vëmendjes mediatike. Megjithatë, nuk mund të rrinte pa e uruar Tianin e vogël pak pasi ai kishte përshëndetur botën.

Pas fotos së parë të Patrisit në Instagram, mes qindra urimeve, shkruhet edhe urimi i Norës: “Tian, mirë se erdhe në këtë botë! Të paçim shumë unë dheRenee.”

Tani Renee është si motra e madhe për Tianin, por ç’do të ndodhë me mamin e saj dhe të Tianit, këtë nuk mund ta themi akoma. /albeu.com/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme