Ja si e tremb Marina, Getin (Foto)

E hënë, 31 Tetor 2016 – Sakte.net

Moderatorja Marina Vjollca ka provuar një ndër filtrat e Snap-it për Halloween.

 

Marina ka trembur të dashurin e saj, këngëtarin Getoar Selimin-Getin.

Fotografia është bërë publike nga mbesa e Marinës, Jori, e cila e shpërndaru foton në “Insta Stories”.

Çifti i përfolur i momentit po kalojnë kohë të mirë së bashku, dhe ende nuk kanë shënuar ndonjë krizë në lidhjen e tyre. Të paktën ende deri më tani nuk e kanë shfaqur.