Ja si e uron Xhensila “vjehrrën” për ditëlindje (FOTO)

Mbrëmë në familjen e aktorit Bes Kallaku ka pasur festë.

Nëna e Bes Kallakut ka festuar ditëlindjen dje, shkruan arbresh.info.

E sigurisht që në këtë ditë nuk ka kaluar pa e uruar aktori nënën e saj. Ai përmes Instgramit ka uruar nënën me fjalë shumë të veçanta.

Por në këtë ditë nuk ishte vetëm aktori ai që uroi nënë, ishte edhe Xhensila e dashura e Besit ajo që bëri urim në këtë ditë.

Xhensila ka postuar një fotografi me ëmbëlsirën për “vjehrren” e saj, dhe po ashtu një video duke ndarë ca çaste nga festa në familje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme