Ja si i shkon në darkë Jennifer Lopez të dashurit të ri (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez është dukur e mahnitshme këtë javë derisa po dilte në një darkë romantike me të dashurin e saj të ri, Alex Rodriguez.

Ylli i hitit “Jenny From The Bloc” kishte veshur një fustan të shkurtër të bardhë dhe sandale ngjyrë ari për të shkuar në restorantin Casa Tua në Miami, transmeton arbresh.info.

Sipas burimeve, çifti i ri kanë qëndruar së bashku në restorant për më shumë se tri orë para se të largoheshin ndaras nga aty.

Jennifer është e njohur për lidhjet e saj të shumta.

Para romancës me Alex, përflitej se ajo ishte në lidhje edhe me reperin Drake./Arbresh.info.

pay-jennifer-lopez-alex-rodriguez-go-for-dinner-at-casa-tua-restaurant pay-jennifer-lopez-alex-rodriguez-go-for-dinner-at-casa-tua-restaurant-1 pay-jennifer-lopez-alex-rodriguez-go-for-dinner-at-casa-tua-restaurant-2

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme