Ja si reagon Ronela kur i vihen përballë Noizy dhe Ledri (Video)

Këngëtarja Ronela Hajati ishte pjesë e rubrikës ‘Kë zgjedh’ në kuandër të emisionit ‘Mirage’.

Asaj iu vunë përballë disa personazhe, kolegë, njërin prej të cilëve ka qenë e ‘detyruar’ ta zgjedh për një arsye, shkruan lajmi.net

Ndërsa kur iu vunë përballë Noizy dhe Ledri, ky ishte reagimi që pati Ronela.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme