James largohet nga Real Madrid, klubi i ri është një befasi

James Rodriguez nuk do të mbetet në Real Madrid për sezonin e ri.

Mesfushori është i pakënaqur me hapësirën e kufizuar për lojë në Santiago Bernabeu andaj kërkon një ekip të ri.

Reprezentuesi kolumbian është shumë pranë arritjes së marrëveshjes për transferim në Chelsea, raporton tabloidi britanik “Daily Mirror”, përcjell “Lajmi.net”.

“Blues” kanë edhe 150 milionë funte për të shpenzuar gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Dhe, një pjesë e madhe e tyre do të investohet në blerjen e Jamesit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme