Janë mysliman të devotshëm, por Xhaka, Ozil e Mustafi nuk ia prishin klubit për Krishtlindje (Foto)

E premte, 04 Nentor 2016 – Sakte.net   /

Shkodran Mustafi, Mesut Ozil dhe Granit Xhaka njihen si tre futbollistë tejet të shkëlqyeshëm.

Treshja e Arsenalit janë edhe mysliman të devotshëm, mirëpo ata nuk i kanë nxjerrë problem klubit për një foto krishtlindjesh.

Skuadra e Arsenalit ka bërë një foto me një xhemper ku në të ishte një drerë për krishtlindje, shkruan telegrafi.

Edhe pse fillimisht u mendua se tre futbollistët do ta refuzonin një gjest të tillë, ata janë treguar profesionistë të vërtetë duke bërë foton me pjesën tjetër të skuadrës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme