Jennifer Aniston tregon sekretin për një fizik perfekt (Foto)

​Ajo është 47 vjeç, por fiziku i saj nuk tregon më shumë se 25.

 

Aktorja Jennifer Aniston, duket se ka një kujdes të veçantë për dietën e saj ushqimore, e nisur nga kjo vitet për të janë thjeshtë një numër. Por, çfarë konsumon Aniston në dietën e saj ushqimore. Ajo ka postuar në një faqe të njohur në instagram ‘Living Proof’, se çfarë ha ekzaktësisht në mëngjes dhe në drekë. Le t’i hedhim një sy:

Për mëngjes aktorja e njohur preferon të konsumojë produkte me protein dhe fruta të freskëta. Ja çfarë përmban mëngjesi i saj:

Një vezë e zier shumë pak, një fetë bukë integrale, dy feta domate dhe tri feta avokado. Vezët ajo i mer të fresëkta nga pulat e saj.

Në drekë Jennifer preferon një sallatë të shëndetshme e cila përmban;

Kastravec, majdanoz, nenexhik, qepë të kuqe, fasule garbanzo, djathë i bardhë, fistik, të gjitha të përziera së bashku.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme