Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbushi

Këngëtarja dhe aktorja e njohur hullivudiane sot festoi ditëlindjen e radhës.

Lopez ka mbushur 47 vjet dhe përgjatë këtyre viteve ajo ka treguar suksese të shumta si në infustrinë flimike ashtu edhe atë muzikore, shkruan Indeksonline.

Lopez është artiste, sipërmarrëse dhe nënë e dy fëmijëve.47- vjeçarja është kthyer në një ikonë kulturore.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë