Jeta luksoze e Engjëllusha Salihut, shihet me vetura të shtrenjta

Vajza e Shyhrete Behlulit po bën jetë luksoze.

Vajza e Shyhrete Behlulit, gjithashtu këngëtarja Engjëllusha Salihu po vën jetë luksoze.

Foto2

Duket se të ardhurat nga muzika po ia mundësojnë asaj që të ketë makina super luksoze të cilat shihet duke i ngarë.

Engji fotot e tilla i publikon vetë në rrjete sociale. Ajo ani pse ka nisur më vonë të meret me muzikë, duket se do t’i ndjek hapat e nënës, Shyhrete Behlulit e cila ndër vite ka arritur ta ruajë origjinalitetin dhe të jetë e dashur për publikun.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme