JO te Juventus, ja ku po transferohet Pogba

Paris Saint-Germain, po përgatit një ofertë përfundimtare për mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba, zbulon The Daily Mail.

29-vjeçari gjithashtu është lidhur me një rikthim te Juventusi me kontratën e tij aktuale në Old Trafford që skadon më 30 qershor,përcjell ORAinfo.

PSG-ja është e bindur se do të fitojë garën për ta transferuar Pogban në një transferim të lirë dhe janë të përgatitur t’i japin atij një marrëveshje trevjeçare me vlerë 10 milionë funte në vit./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme