Jo vetëm Barcelona, kjo skuadër hyn në garë për Lewandowskin

Chelsea, po vëzhgon situatën rreth sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski, i cili ka zgjedhur të mos rinovojë kontratën e tij pas interesimit nga Barcelona.

33-vjeçari ka vetëm një vit të mbetur nga kontrata e tij aktuale me gjigantët gjermanë dhe dëshira e tij për t’u larguar tashmë është publike, përcjell ORAinfo.

Barça po synon një marrëveshje, por ka punë për të bërë së pari në mënyrë që të shmangë sanksionet e Fair Play Financiar të La Ligës (FFP) dhe janë të shqetësuar se interesi personal i Thomas Tuchel mund të luajë një rol në vendimin e polakit./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme