Jolie e kishte planifikuar divorcin – kjo është shtëpia që ajo e paguan 95 mijë dollarë në muaj (Foto)

Sakte.net / e Shtunё 24 Shtator / 20:15

Edhe pse shkurorëzimi ndërmjet Angelina Jolie dhe Brad Pitt u duk i përnjëhershëm, në fakt aktorja e kishte marrë vendimin shumë kohë para incidentit të përfolur me burrin e saj dhe fëmijët.

DailyMail.com raporton se diva hollivudiane e kishte marrë me qira një shtëpi në Malibu, disa javë para se t’i dërgonte dokumentet në gjykatë për divorc.

41-vjeçarja e kishte marrë me qira këtë shtëpi, saktësisht tri javë para se të kërkonte shkurorëzimin nga aktori, transmeton Telegrafi.

Po zbulohen gjithnjë e më shumë detaje për ndarjen e çiftit të famshëm.

Në fotografitë e mëposhtme, mund ta shihni fortesën që Jolie e paguan 95.000 dollarë në muaj për të qëndruar me gjashtë fëmijët e saj.

Aty ndodhen edhe truprojat dhe ndihmëset e saj, por edhe policia për të penguar afrimin e gazetarëve dhe fansave. /Telegrafi/

fort1fort2fort3fort3afort4fort5fort6fort7fort8

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme