Jonida bëhet për pesë ‘pesë parë’ nga komentuesit: “Heki ati kime n’ftyr”

“Heki ati kime n’ftyr”, Jonida bëhet për pesë ‘pesë parë’ nga komentuesit.

Jonida Vokshi është prezantuese e ‘Big Brother Vip Kosova’ ku me embelsine dhe sharmin qe ka ajo ka arritur qe te jete mjaft e dashur per publikun dhe ndjekesit e ketij spektakli qe moderon.

Ajo mahnit gjithmone me pamjen e kuruar ne detaje dhe e veshur me fustanet e kostumet me te bukura qe ia vene ne pah edhe format e bukura trupore ku duket si te ishte nje modele.

Ajo dhe Alaudin Hamiti kanë shkëlqyer mbrëmë në spektaklin e radhës, por, me të mbaruar ky Prime Jonida ka publikuar edhe disa fotografi të look-ut të saj prezantuesja e njohur shqiptare u kryqëzua me komente të shumta mbi qimet në fytyrë.

Shikoni dhe ju e vlerësoni vetë. Ndryshe, ajo eshte mjaft e percjellur edhe ne rrjete sociale ku pervec komenteve te tilla negative merre edhe pelqime e komente te shumta pozitive/nzoom

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme