Ju kujtohet Latifa, ja si duket ajo sot në moshën 46 vjeçare (FOTO)

E mbani mend “Klonin”, serial ky që mblodhi shumë shikues para ekranit.

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Letícia Sabatella apo siç është njohur në serial me emrin “Latfia” ka qenë personazhi më i dashur dhe i përfolur i asaj kohe, shkruan rtv 21

Latifa me veshjet, dukjen dhe karakterin e saj në rol zotëronte një magji e të bërit për vete edhe publikun nga shtëpia.

Por si duket tani “Latifa” në moshën 46-vjeçare shikoni fotografitë më poshtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme