“Ju lutem shiheni këtë video”‼ Petrit Vasili nxjerr gënjeshtrën e Ramës: Në vitin 2004, tha se në Tiranë ndërtimet do të ishin maksimumi 9 kate

Duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit me inceneratorët dhe gënjeshtrat publike që janë thënë nga Kryeministri Edi Rama, ka ardhur edhe reagimi i fundit i eksponentit të LSI-së, Petrit Vasili.

Ky i fundit ka postuar në rrejtin social Facebook një video në të cilën duket Rama ku në vitin 2004 premtonte se ndërtimet në Tiranë nuk do të ishin më shumë se 9 kate.

Ndërkohë që sot është krejt e kundërta. Tirana po betonizohet me ritme marramendëse. Sipas Vasilit: Po foli Rama është100% gënjeshtër mos e harroni asnjë herë!

Shkrimi në Facebook i Petrit Vasilit

Ju lutem shumë shiheni këtë VIDEO‼

Ja se si gënjente Edi Rama Kryetar Bashkie në vitin 2004, që në Tiranë ndërtimet do të ishin maksimumi 9 kate.

Shiheni sot si e ka masakruar Tiranën deri edhe me ndërtesa 40 kate.

Po foli Rama është100% gënjeshtër mos e harroni asnjë herë!/GSH

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme