Juventus – Monaco, formacionet (FOTO)

Juvenuts dhe Monaco do të përballen sonte në Torino, nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes së kthimit gjysmëfinale e Ligës yë Kampionëve.
Lideri i Serie A është afër kualifikimit në finale pasi ndeshjen e parë ndaj francezeve e ka fituar me rezultat 2:0.

Këto janë formacionet e mundshme të të sy skuadrave të publikuara nga e përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme