Juventus në gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Juventus është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë.
Bardhezinjtë kanë mundur Milanin në Torino, 2:1.

Golat për Juven I shënuan Paulo Dybala dhe Miralem Pjanic, ndërsa për Milanin realizoi Carlos Bacca.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme