Kaq elegante vështirë se e keni parë ndonjëherë Adelinën (Foto)

Adelina Berisha vazhdon të jetë mëse e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Ajo është njëra ndër këngëtaret që i kushton rëndësi të madhe look-ut të saj, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, ajo ka bërë një paraqitje me një fustan të gjatë.

Këngëtarja në fjalë, thjeshtë duket e bukur dhe përrallore!

  

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme