Karikatura e ditës në futboll, protagonist Pogba dhe Rooney (FOTO)

E premte, 21 Tetor 2016  –  Sakte.net

Paul Pogba ekzekutoi penalltinë e parë për Manchester United në fitoren e thellë 4-1 ndaj Fenerbahces. Mediat angleze kanë deklaruar se ka pasur një sherr mes francezit dhe kapitenit të Unitedit për këtë 11-metërsh.

Gjithsesi vetë Pogba kadeklaruar se e ka pyetur Rooneyn për penallti dhe ka marrë leje nga ai. Karikaturisti injohur, Omar Momani sot ka vënë katër personazhe.

Sir Alex Ferguson duke duartrokitur Robin Van Persien, ndërsa Rooney duke tentuar t’i tregojë që Pogba i mori penalltinë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme