Karton i kuq për simulim dhe tentim për të mashtruar referët (Video)

Mbrojtësi i Bahias, Fonseca është ndëshkuar me karton të kuq, pasi bëri një simulim qesharak, në ndeshjen kundër Flamengos.

Mbrojtësi u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë nga referi Igor Junio Benevenuto, transmeton Periskopi.

Flamengo shfrytëzoi avantazhin në futbollistë dhe fitoi ndeshjen me rezultat 1-0.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme