Katilja komenton veshjen e Majkut (Video)

Valbona Bajraktari e njohur si ‘katilja e Majkut’ dhe dj më i famshëm i Prishtinës, Dj Gamble, kanë qenë të ftuarit e kësaj jave në rubrikën ‘In and Out’ të emisionit Express Rozë, për t’i komentuar veshjet e artistëve tanë.

Se si e ka komentuar Katlija veshjen e Majkut, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme