Kejvina tregon më shumë se ç’duhet, tani vjen me një vallëzim

Kejvina Kthella njihet për figurën mahnitëse trupore, saqë fansat e saj të shumtë presin me kërshëri publikimin e fotografive të saj të reja.

Ndërsa bukuroshja shqiptare nuk heziton të shpërndajë në rrjetet sociale, imazhe që tregojnë dukjen e saj mbresëlënëse.

Gjatë fundjavës, modelja që po ndërton karrierë ndërkombëtare, ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me një fustan të zi të shkurtër që tregon hiret e saj.

Ndërsa duke qenë pjesëmarrëse në një spektakël vallëzimi, Kejvina e ka publikuar një video teksa shfaqet duke u bërë gati për të vallëzuar.

Ajo është paraqitur me xhinse të shkurtra teksa dridh dhe në plan të parë pjesën e pasme të fizikut të saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme