Kemali poston foto nga Maldivet, shikoni si duket ai në pushimet përrallore (FOTO)

‘Kemal’ një nga aktorët më të përfolur të mmentin si për fizikun ashtu edhe për hijeshinë, po kalon muajin e mjaltit me gruan e tij në ishujt Maldive.

Ai bashkë me Fahriye Evcen, para disa ditë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë dhe kanë postuar foto nga pushimet përrallore, transmeton InfoShqip.com

Burak në rrjetet sociale ka postuar foto duke dalur nga uji dhe të gjitha fanset e tij mund të kenë dashur të jenë në vendin e Fahriye Evcen-it.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme