Kështu dukej Albatriti 7 vjet më parë (Foto)

Tani ai është një goxha burrë, i martuar dhe po pret që të bëhet baba i një vajze.

 

Mirëpo 7 vjet më parë, Albatrit Muqiqi kishte pamjen tipike të një djaloshi adoleshent, i cili aso kohe thyente zemra vajzash.Që të kthehet prapa në kohë dhe të shpalosë kujtime, ka vendosur vetë Albatriti duke publikuar në profilin e tij në Instastory, duke e prezantuar veten prapa në vitin 2010. “Me vëllain tim”, shkruan Albatriti, duke etiketuar njërin prej miqve të tij në fotografi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme