Kështu dukej Diana Avdiu, kur u zgjodh Miss Fushë-Kosova (Foto)

Ajo u bë e njohur për publikun në vitin 2012 kur u zgjodh të përfaqësoj Kosovën në Miss Universe.

Por bukuria e Diana Avdiut kishte në sy shumë më herët, në vitin 2009 nën organizimin e Alban Hazirit dhe kompanisë së tij Alban’s Models Group “AMG”, ishte mbajtur Miss Fushë Kosova, ku Diana ishte kurorëzuar me kuroren e parë të bukurisë, shkruan Magazina.al

Pas vitit 2009, sukseset për Dianën nuk ndaluan, pasi ajo fitoj edhe garën “Unë Jam Top Model”, ndërsa në vitin 2012 përfaqësoj Kosovën në Miss Universe dhe sot konsiderohet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Magazina.al, ju sjell fotografi të rralla kur Diana Avdiu ishte shpallur Miss Fushë Kosova 2009.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme