Kështu dukej Genta kur ishte e dashura e Milotit

Këngëtaren e njohur Genta Ismajli të gjithë e mbajnë mend kur ishte kthyer nga Amerika dhe kishte filluar të këndonte.

 

Prej atëherë e deri më sot Genta ka bërë shumë ndryshime, transmeton Gazeta Express.

Është përfol se Genta ka bërë operacione plastike në hundë, gjoks dhe buzë.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi ku Genta shihet disa vjet më parë./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme