Kështu dukej Learta në ndejën e Egzonës (Foto)

Të dyja janë ndër nuset më të përfolura në mediet rozë.

 

Bëhet fjalë për Learta Jakupin rejën e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli dhe Egzona Brahimaj-Muqiqi rejën e këngëtares Merita Spahiu, transmeton Gazeta Express.

Tashmë e dini se përveç Shyhretes e Meritës që kanë raporte shumë të mira, edhe rejat e tyre po shkojnë drejt hapave të tyre.

Learta dhe Egzona janë shoqe shumë të mira dhe këtë më së miri e keni vërejtur nga komentet që ato i bëjnë njëra-tjetrës.

Së fundmi Egzona kishte mbajtur një festë për lindjen e vajzës.

Në ndejë kishte qenë edhe Learta.

E veshur me një fustan të zi, Learta dukej shumë bukur./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme