Kështu e ka nisur mëngjesin Zaimina Vasjari (FOTO)

Zaimina Vasjari po jeton si në përralla.

Këngëtarja Zaimina Vasjari po jeton si në përralla dhe këtë na e la të kuptohet nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Njësoj edhe para pak minutash ku e ka publikuar një foto në të cilën shihen disa lule.

Pra, Zaimina mëngjeset i nis në mënyrë shumë romantike dhe duket se është me fat. Ajo me partnerin e saj e kanë së bashku një vajzë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme