Kështu e ka rregulluar vetën Njomza për me dalë!

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur shumë serioze.

Me komplete të zeza e me flokë të kapura, Njomza po duket një zonjë e vërtetë.

A pajtoheni…? /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme