Kështu e pagëzuan princin e tyre Ledioni dhe Sara (Foto)

Ledion Liço është bërë baba për herë të parë.

Moderatori ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi të sapolindurit, ku i duket vetëm këmba.

Djali i tij dhe Sara Hoxhës, ashtu siç shkruan dhe Ledioni do të quhet London Noor Liço.

“Dashuria ime”, shkruan prezantuesi përbri fotos së publikuar në Instastory. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme