Kështu mund ta dalloni iPhonin fals nga ai origjinal (Video)

Tregjet e zeza e kanë kapluar edhe teknologjinë. Janë shumë raste në Evropë ku iPhone fals është shitur me çmim të origjinalit në tregjet ku kinse shiten iPhonët e vjedhur. 

Por në fakt ekzistojnë disa llojë iPhonë që në shikim të parë duken si origjinal por që janë jetëshkurtër dhe me shumë të meta.

Në këtë video mund të shikoni të gjitha dallimet mes iPhonit fals dhe atij origjinal.

Personi në video mbanë në dorën e djathtë iPhonin fals ndërsa në të majtën atë origjinal për të ua treguar të gjitha dallimet mes tyre.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme