Kështu nis dita në familjen e Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo e nisi ditën me një portret familjar.

Cristiano Ronaldo mëngjesin e sotëm e nisi pranë personave më të dashur për të, shkruan lajmi.net.

Futbollisti postoi një fotografi ku shfaqet pranë partneres, Georgina Rodriguez dhe tre fëmijëve të tij.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar ai sipër fotos, ku e gjithë familja shihen duke shijuar mëngjesin.

Për ndryshe, e gjithë familja po relaksoheshin në ambient të hapur dhe dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme