Kështu po bëhet gati për dasmën djali i kryeministrit Mustafa (Foto)

E hënë, 24 Tetor 2016  –  Sakte.net

U fejua në maj të këtij viti dhe tashmë Besniku djali i kryeministrit Isa Mustafa ka caktuar datën e dasmës.

Ai ka nisur edhe përgatitjet për ditën më të veçantë në menyrë mjaftë interesante.

Besniku bashkë me të fejuaren e tij Edita, po marrinë pjesë në dasma të tjera në menyrë që kështu të përgatiten për dasmën e tyre, shkruan “Magazina.al”

Në një fotografi të publikuar nga dhëndrri i ardhshëm Besniku, shihet bashkë me të fejuaren e tij në një dasëm, ndërsa fotografinë e ka përshkruar me fjalën “Parapërgatitje”.

Siç merr vesh Magazina.al, Besniku dhe Edita pritet që të martohen me datën 9 nëntor të këtij viti./Magazina.al/

besnik

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme