Kështu vallëzohet me muzikën e Medës (Video)

Është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nëpër festa familjare, vetëm Meda di të bëjë një atmosferë të tillë.

Shihet edhe nëpërmjet kësaj video se si të gjithë pjesëmarrësit e këtij ahengu familjarë janë ngritur në këmbë më këngën e Medës. Dhe ajo më e bukura është se si nusja hedh vallen aq këndshëm.  Dhe kjo atmosferë ka mbretëruar në familjen e Xherdan Shaqirit i cili martoi vëllain në ditën e djeshme. /Kosovarja/  

 

 

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme