Këta janë 20 telefonat e mençur më të mirë në botë, ja kush është i pari

Tashmë është e ditur se telefonat e mençur janë ndër gjërat më të nevojshme në botë.

Krijimi i shumë prej tyre,ka bërë që edhe njerëzit të kenë shijë të ndryshme për përdorimin e tyre.

Më poshtë do të mund të shihni renditjen që iu është bërë 20 telefonave të mençur më të mirë në botë.

Renditja fillon nga BlackBerry Classic dhe përfundon me Google Pixel…, transmeton Indeksonline.

20: BlackBerry Classic

19:BlackBerry Priv

18: Samsung Galaxy Note 5

17:ZTW Axon 7

16: LG V20

15:Moto G5 Plus

14:HTC 10

13:Moto Z

12:Huawei Mate 9

11: OnePlus 3T

10:iPhone SE

9: iPhone 6S

8:iPhone 6S Plus

7:LG G6

6:Galaxy S8

5:Galaxy S8+

4:iPhone 7

3:iPhone 7 plus

2:Google Pixel XL

1:Google Pixel